Could give you some ideas... I use it and it's $5 a month.
They don't have an iphone version which is dumb, so you clearly rock their world there.
But they also have prebuilt routines that you can just start with. That would be easy for you to add.
Thanks
Could give you some ideas... I use it and it's $5 a month.
They don't have an iphone version which is dumb, so you clearly rock their world there.
But they also have prebuilt routines that you can just start with. That would be easy for you to add.